Kim jesteśmy

Od ponad dekady pracujemy z misją pomagania osobom niedosłyszącym, które dzięki precyzyjnie dobranym aparatom słuchowym oraz kompleksowym badaniom, mogą zrozumieć i odkryć świat na nowo.

SATIS Pracownia Słuchu w Bielsku-Białej od lat specjalizuje się w doborze i testach aparatów słuchowych. Dzięki badaniom i konsultacjom, nasi protetycy słuchu dobierają aparaty słuchowe skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Nowoczesne rozwiązania dostępne w naszych gabinetach przekładają się na lepsze rozumienie mowy i autentyczny komfort słyszenia. To z kolei przekłada się na swobodną komunikację z otoczeniem i poprawę relacji międzyludzkich.

Nasi pacjenci mają także możliwość stałych konsultacji, które prowadzimy w naszych gabinetach. Dzięki czemu nasze zadanie nie kończy się tylko sprzedażą aparatu słuchowego, a jest kontynuowane poprzez stałą opiekę nad pacjentem. W każdej chwili dostępne są u nas akcesoria do aparatów – prowadzimy także serwis, w ramach którego naprawiamy większość modeli dostępnych w SATIS Pracownia Słuchu.

Dzięki podpisanej umowie z NFZ nasi pacjenci mogą skorzystać z możliwość refundacji aparatów słuchowych. Nasi protetycy słuchu prowadzą także wizyty domowe.

SATIS Pracownia Słuchu to dwa gabinety – w Bielsku-Białej oraz w Żywcu.

Iwona Adler

Mój tato jest bardzo szczęśliwy, odkąd ma nowy aparat słuchowy. Kompetentne, fachowe doradztwo. Service na bardzo wysokim poziomie. Pani Dorota załatwiła formalności związane z dofinansowaniem NFZ. Firma godna polecenia. Dziękuję

dr med. Zbigniew Świerczyński, specjalista laryngolog – wieloletni ordynator oddziałów laryngologicznych na Podbeskidziu

Od lat współpracuję z firmą SATIS, kierowaną przez Panią Dorotę Micorek. Firma jest zlokalizowana w Bielsku-Białej na ulicy Traugutta 12. Pracownia badań słuchu jest wyposażona w najnowszą aparaturę. To, co jest godne podkreślenia, to precyzyjna technika pomiarów słuchu, i co więcej życzliwy stosunek do pacjentów.

Gosia

Polecam serdecznie! Zaangażowana i profesjonalna obsługa. Świetne podejście do pacjenta. Badanie 5-latki przeprowadzone dokładnie w miłej, spokojnej atmosferze. Dziękuję i polecam!